svatební focení
"Mladý, sympatický, usměvavý profesionál = Vašek. Chvíli neposedí, jen aby mu neutekla žádná momentka, která později připomene náš kouzelný den. Znám Vaška spousty let, ale jeho přístup k focení mě velice příjemně překvapil. Fotky jsou krásné, mnohdy až neuvěřitelně dokonalé. VK STUDIO má od nás všechny palce nahoru a jen tak dál. Moc děkujeme"
svatební video
"Naprosto nejlepší volba kterou jsme mohli zvolit. Vašek je velmi profesionální a jsme moc rádi ze právě on nám dělal svatební video. Během našeho svatebního dne jsme o něm prakticky nevěděli takže vše co na videu máme není hrané ale opravdové. Výsledek je nad naše očekávání. Je to ta nejhezčí vzpomínka co ze svatby máme. Všem velmi doporučujeme a už teď všem závidíme kdo bude mít video právě od Vaška"
svatební video
"Nejlepší rozhodnutí je video od Vaška. A to jsme video původně ani nechtěli. Je vidět, že ho práce baví a to, že jsme naše svatební video viděli už nejmíň stokrát, je toho důkazem. Neskutečně se nám trefil do vkusu a při každé příležitosti ho bude všem doporučovat. Ještě jednou moc děkujeme za úžasnou vzpomínku na náš den! Jsi borec!"
hudební video
"S Vaškem spolupracujeme už na nekolikátém projektu a musím říct ze vždy naprostá spokojenost. Přístup,zápal i nasazení. Vše za 1* "
hudební video
"Výborná spolupráce, kvalitní provedení, skvělý přístup, rychlost a vstřícnost. Doporučuji a určitě do budoucna očekávám další spolupráce"
hudební video
"Šikovný, mladý a seriózní kameraman a fotograf. Každá spolupráca od začiatku až do konca prebehla bez problemov. Určitě doporučujem, je to ten správný človek pre vaše video.
Ps : Ďakujem, hlavne za tvoj čas"
svatební video
"Z nespočtu kameramanů jsme si vybrali právě Vaška a své volby nelitujeme. Lepšího kameramana jsme si na náš velký den vybrat nemohli. Je samostatný, poradí s pózami a nejlepšími záběry a hlavně má pro záběry i následný střih a hudbu cit. Jestli někdy budu chtít video, určitě se znovu obrátím na něj. Vašek je sázka na jistotu."
svatební video
"Původně jsem neměla v plánu mít video ze svatebního dne. Říkala jsem si, že je to zbytečnost. Vašek z té "zbytečnosti" vytvořil skvost a já dodnes nechápu, jak bych bez toho mohla být. Velmi oceňuji přátelský přístup a cit pro detaily, které vytváří ten správný, dokonalý celek. Již plánujeme focení a určitě nezůstaneme u jednoho. Děkujeme 🤗"
Back to Top